Vi søker etter en trafikklærer for tunge klasser til Molde eller Kristiansund
Vi ser etter en engasjert trafikklærer som ønsker å bli en del av vårt team. Du vil hovedsakelig undervise i tunge førerkortklasser, men det er også muligheter for å undervise i andre klasser du er kvalifisert for. Undervisningen vil foregå både i bil og klasserom, samt involvere daglig drift. Stillingen er basert i Molde eller Kristiansund, med mulighet for pendling.
Nå har du mulighet til å bidra med å styrke opplæringen og kompetansen hos oss!
Se annonsen og finn ut mer her: Stillingsannonse
Vi tilbyr garantilønn, gode forsikringsordninger og et trivelig arbeidsmiljø. Det vil også være mulighet til å utvide kompetansen til andre klasser om det er ønskelig.
Hos oss i Halaas Trafikkskole legger vi stor vekt på å ha et trivelig miljø, og at våre ansatte har høy kompetanse og muligheter for faglig utvikling. Hos oss skal både elever og ansatte føle seg forstått og velkomne.
Se hvordan det er å jobbe hos oss!
Halaas Trafikkskole er et selskap under TK Trafikkskole. Sammen med seks andre trafikkskoler og totalt 17 avdelinger i Norge, tilbyr vi førerkort og kurs over hele landet. Vi har som mål å sikre trafikksikkerhet og verdiskapning gjennom kompetanse.
Våre verdier er tillit, kvalitet, stolthet, samarbeid og ærlighet!
Halaas Trafikkskole AS har hovedkontor i Kristiansund og avdelinger i Molde, Orkanger og på Brekstad.
Høres dette ut som noe for deg og har du lyst til å vite mer? Ta kontakt med daglig leder Trond Rasmussen på telefon 95 86 34 49 eller send søknad eller forespørsel på e-post til trond@halaasts.no



